آرایش موزیبایی و سلامتلوازم آرایشی

راهنمای خرید رنگ مو _ 15 مدل از [بهترین] مارک رنگ مو

فهرست مطالب این مقاله پنهان
6 معرفی بهترین مارک های رنگ مو

امروزه به دلیل تنوع گسترده برندها و محصولات آرایشی انتخاب رنگ موی مناسب پرطرفدار و با کیفیت که متناسب با پوست شما باشد. کاری بسیار سخت و مشکل است . و اغلب سوالاتی از قبیل چگونه یک رنگ موی مناسب با چهره و پوست خود کنم؟ بهترین رنگ مو کدام است؟ چه رنگ موی به موسی سر آسیب نمی زند؟ اگر می خواهید بدون هیچ مشکلی بهترین رنگ مو را برای خود خریداری کنید پیشنهاد می کنم که تا انتهای راهنمای خرید رنگ مو با ما همراه باشید.
اگر هر کاتالوگ مویی که در بازار عرضه می‌شود را به موهایتان بزنید و تست کنید قطعاً موهای تان دچار آسیب شدید می شوند شما باید رنگ مویی را انتخاب کنید که با رنگ موی سرتان و پوست تان مطابقت و همخوانی داشته باشد.

راهنمای خرید انواع رنگ مو

اولین نکته در راهنمای خرید رنگ مو شناخت انواع رنگ مو و دسته بندی آن است. رنگ مو ها در حالت کلی به دو دسته رنگ موی موقت و رنگ موی اکسیداسیون دسته بندی می شوند که به صورت تفکیک شده به بررسی هر کدام از این رنگ موها و کاربردشان خواهیم پرداخت.

مشاهده انواع رنگ مو جذاب

رنگ موی موقت

این رنگ‌ها که در قالب اسپری، شامپو ، محلول ، ماژیک و یا پودر فشرده وجود دارند.این رنگ ها به اکسیدان نیازی ندارند و با چندین بار شستشو به راحتی پاک می شوند.
قبل از اینکه بخواهید از این اسپری برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید باید موهایتان تمیز و خشک باشد در صورت امکان می توانید از اسپری سفید قبل از رنگ مو استفاده و سپس رنگ موی انتخابی خود را بزنید.

معمولاً رنگ موهای موقت در قالب غلیظ و رقیق عرضه می‌شوند. رنگ‌ موی غلیظ ، رنگ و جلوه ای تیره به مو میدهد در حالی که رنگ موی رقیق جلوه ای ملایم به موها میدهد این رنگ مو مناسب افرادی است که می‌خواهند فقط برای مجالس مهمانی خاصی موهایشان را رنگ کنند و یا افرادی که تمایلی به رنگ ‌کردن‌مو ندارند و همچنین افرادی که برای اولین بار است که می خواهند موهایشان را رنگ کنند.

رنگ موی اکسیداسیون

این رنگ موها همانگونه که از اسم آن مشخص است که به اکسیداسیون نیاز و باید با آن ترکیب شوند و در غالب رنگ موی دائمی و نیمه دائمی دسته‌بندی می‌شوند.
رنگ های دائمی که از پر مصرف در این رنگ ها محسوب می شوند و در فروشگاه ها و بازار به صورت خمیری و کرم عرضه می‌شوند. این رنگ موها به صورت واکنش شیمیایی وارد ساقه مو شده و رنگدانه های مصنوعی مو با پیگمینت های طبیعی ترکیب شده و به صورت دائمی در مو باقی می مانند.
اما رنگ های نیمه دائمی ژله‌ای بوده و دوام نسبتاً طولانی ندارند و با ۱۰ تا ۲۰ بار شستشوی موی سر ماندگاری خود را از دست می‌دهند.

به پایه رنگ مو دقت کنید

راهنمای خرید رنگ مو _ خرید رنگ مو _ قیمت و خرید اینترنتی رنگ مو

یکی از موارد ویژه ای که باید در هنگام خرید رنگ مو باید به آن توجه داشت پایه رنگ مو و شناخت آن است. تقریبا در تمام رنگ ها موهایی که در حال حاضر در بازار وجود دارند از هر برندی چه خارجی ، چه ایرانی ده پایه رنگ یا عمق رنگ ثابت و مشخص دارند در واقع پایه رنگ تن سایه ای که بر روی مو می‌افتد یا همان روشنی و تیرگی رنگ مو می باشد که به ترتیب:
مشکی ، تیره ترین رنگ
قهوه ای تیره
قهوه ای متوسط
قهوه ای روشن
قهوه ای خیلی روشن
بلوند تیره
بلوند متوسط
بلوند خیلی روشن
بلوند بسیار بسیار روشن یا پلاتینه

این تقسیم بندی نشان میدهد که موها چقدر روشن یا تیره هستند.
تقریباً بیشتر خانم‌هایی که اقدام به رنگ کردن موهای خود می کنند با مشکل رنگ نگرفتن مو های سفید مواجه هستند و همیشه به دنبال انتخاب رنگی مناسب از میان کاتالوگ رنگ مو برای پوشش دهی موهای سفید خود هستند اگر شما هم جزو چنین دسته ای هستید باید در ابتدا به پایه رنگ موهای خود توجه کنید.
دقت داشته باشید که رنگ روشن موی سفید را به خوبی پوشش نمیدهد.
بهترین رنگ ها برای پوشاندن موهای سفید ترکیب دو رنگ شماره ۴ و ۵ از گروه N و یا ترکیب ۳ و ۴ از گروه M که باید به همراه اکسیدان ۹ درصد مورد استفاده قرار بگیرد بنابراین به این نکات هنگام خرید رنگ مو برای موهای سفید حتما باید توجه کرد.

انتخاب رنگ مو مناسب

نکته ی دیگری که در راهنمای خرید رنگ مو این است که به جز نوع رنگی که مخواهیم انتخاب کنیم ویژگی های ظاهری و شخصیتی فرد نیز در انتخاب مناسب ترین رنگ مو تاثیر گذار است.

مشاهده انواع رنگ مو جذاب

انتخاب رنگ مو با توجه به رنگ پوست

رنگ پوست یکی از مهمترین عوامل نه تنها در انتخاب رنگ موی مناسب است بلکه یک عامل مهم نیز در انتخاب کرم پودر مناسب برای پوست صورت تان به حساب می آید. با دانستن و آگاهی از رنگ پوستتان می توانید بهترین انتخاب ممکن را در رنگ مو داشته باشید.
رنگ پوست به صورت کلی به سه دسته نچرال یا خنثی ، گرم و سرد طبقه‌بندی می‌شود. اما حال این سوال مطرح می شود رنگ پوست من کدام یک از سه مورد فوق است روشی آسان برای تشخیص و دانستن رنگ پوست تان به شما معرفی می کنیم.

به رگ مچ دستتان نگاه کنید اگر به رنگ سبز بود یا به سبز نزدیک بود رنگ پوست شما از نوع گرم است و اگر به رنگ بنفش بود رنگ پوست شما از نوع سرد است و اگر هم سبز بود و هم بنفش یعنی رنگ پوست شما از نوع خنثی یا نچرال است.
برای مثال اگر رنگ پوست شما زرد باشد و بخواهید از رنگ مو استفاده کنید طبیعی به نظر برسد می‌توانید از رنگ‌های سرد و بلوند استفاده کنید.

نکته قابل توجه و مهم در راهنمای خرید رنگ مو این است که نباید بگذارید رنگ موی صورت شما با رنگ مویی سرتان یکی شود.
خانم هایی که رنگ پوستشان روشن و سفید است باید از رنگ بلوند روشن قهوه ای موکا شرابی بنفش و نسکافه ای استفاده کنند. همچنین این خانوم ها می توانند از رنگ هایی که به طلایی نزدیک هستند بهره ببرند ولی از رنگ های از خانواده طلایی باید خودداری کنند.

خانم هایی که پوستشان سبزه و تیره است رنگ های گرم بیشتر به آنها می خورد و در این حالت بهترین رنگ مو برای چنین خانم هایی رنگ موی شکلاتی عسلی قهوه و کارا ملی است رنگ‌هایی مانند خاکستری مشکی یا شرابی نمی‌تواند انتخاب خوبی برای چنین افرادی باشد. نکته بسیار مهم در راهنمای خرید رنگ مو در نظر گرفتن تناسب رنگ پوست خود با رنگ پوست تان است تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

اگر پوستتان زرد یا گندمی است. رنگ پوست شما از نوع گرم است. می‌توانید از رنگ‌های قهوه ای کاراملی مسی و بلند طلایی بهره بگیرید و از هایلایت های بنفش و آبی و رنگ های خاکستری ، پلاتینی که سبب می شود که پیر به نظر برسید دوری کنید.

رنگ چشم در انتخاب رنگ مو

رنگ چشم ها نیز می تواند راهنمای خوبی در انتخاب رنگ مو باشد. اگر تاکنون به آن توجه نکرده بودید بهتر است بدانید خانم هایی که رنگ چشمانشان قهوه‌ای است معمولاً پوستشان تیره بوده و بهترین انتخاب برای این افراد رنگ های گرم است.
رنگ موی قهوه ای فندقی ، طلایی ، تافی و بلوند عسلی می تواند گزینه مناسبی برای چنین افرادی باشد از بلند هایی که تن روشن و یخی مانند بلوند نقره ای بخصوص پلاتینه دارند خودداری کنید زیرا اصلاً با چشمان قهوه‌ای سازگاری ندارند.

خانم هایی که چشمانی به رنگ آبی یا سبز و یا به اصطلاح چشمان روشنی دارند از رنگ موی روشن استفاده کنند. به خصوص زمانی که رنگ پوست چنین افرادی نیز روشن است چنینن افرادی می‌توانند از بلوند یخی ، بلوطی ، طوسی و کاپوچینو بهره بگیرند. اما اگر چشمان شما روشن است و پوستتان تیره است می‌توانید از رنگ‌های گرم مانند قهوه ای روشن بلوند تیره و یا عسلی و به همان نسبت مشکی و شرابی بهره بگیرید.

مشاهده انواع رنگ مو جذاب

توجه عدم حساسیت به رنگ موی انتخابی

خانم هایی که به مواد شیمیایی حساسیت دارند و بدنشان به شدت به این مواد واکنش نشان می دهد و همچنین افرادی که نگران پوست سر و موهایشان هستند. توجه داشته باشند که اگر رنگ‌ موی خریداری کردید قبلا استفاده نکرده بودید مقداری از آن را با اکسیدان آمیخته و به قسمت داخلی بازویتان بمالید و حدود ۴۸ ساعت صبر کنید و اگر احساس خارش یا سوزش به شما دست نداد می‌توانید از این رنگ مو استفاده کنید تا از عوارض شیمیایی ناشی از آن جلوگیری کرده باشید. و در راهنمای خرید رنگ مو باید به این نکته بسیار توجه داشته باشید و با بی توجهی از کنار آن رد نشوید.

راهنمای خرید واریاسیون

واریاسیون یک رنگ موی مکمل است که به رنگ موی اصلی اضافه می‌شود و می توانید جلوه های خاصی با آن به موهای تان بدهید. واریاسیون ها رنگی بسیار قوی و خالص هستند و به همین دلیل به میزان کم و در ترکیب رنگ مو مورد استفاده قرار می گیرند.
اگر در هنگام رنگ کردن مو مقدار واریاسیون به کار رفت باید باشد رنگ موی خواهید داشت و به رنگ‌های قرمز ، طلایی ، خاکستری و بنفش وجود دارند.
واریاسیون طلایی با تمام رنگ ها ترکیب می شود. واریاسیون قرمز با تمامی رنگ های قرمز ترکیب می شود. واریاسیون سبب خنثی سازی تن رنگی نارنجی می‌شود.
پس بنابراین یکی از مواردی که در راهنمای خرید رنگ مو به شما کمک می کند تا رنگ مو خاص ، شکیل و جذابی داشته باشید انتخاب واریاسیون مناسب است که به همراه رنگ اصلی می توانید مورد استفاده قرار دهید.

هایلایت کردن موها

راهنمای خرید رنگ مو _ خرید رنگ مو _ قیمت و خرید اینترنتی رنگ مو

پس از انتخاب رنگ موی مناسب برای خود می توانید در کنار آن اقدام به هایلایت‌ کردن موی سرتان کنید می توانید ترکیبی از رنگ های هایلایت در کاتالوگ های متفاوت را به کار گرفته و با رنگ موی انتخابی خود ترکیب کنید لطافت و زیبایی دلنشینی را به موهایتان بدهید.

مواظب باشید اگر بر روی موهای بلوند از رنگهای هایلایت استفاده می‌کنید حتماً اکسیدان مصرفی باید ۳ درصد یا ۶ درصد باشد تا رسوب رنگی به خوبی در ساقه موها صورت بگیرد و بر روی پایه تیره و یا متوسط حتماً از اکسیدان های ۹ درصد و یا ۱۲ درصد استفاده نمایید.

انتخاب اکسیدان مناسب

نکته مهم دیگری که در راهنمای خرید رنگ مو بعد از انتخاب رنگ موی دائمی باید منظرتان باشد در کنار آن باید یک اکسیدان با درصد مناسب به عنوان پایه برای رنگ مو خریداری کنید.
اکسیدان ها که بر حسب درصدهای ۳_ ۶_ ۹_ ۱۲ در فروشگاه ها و بازار لوازم ارایشی وجود دارند. و هر کدام از این با ویژگی های خاص خود را دارند.

  • اکسیدان ۳ درصد یا اکسیدان ولوم ۱۰ ( 0/5) : ضعیف ترین اکسیدان است و برای هایلات کردن معمولا کاربرد دارد.
  • اکسیدان ۶ درصد (1) : مخصوص رنگ کردن موها یا دکلره کردن صورت از چون اکسیدان آن تقریباً ضعیف است به ندرت از آن استفاده می شود.
  • اکسیدان ۹ درصد (2) : مخصوص رنگ کردن و همراه با ترکیب رنگ های روشن است و در بعضی از مواقع برای دکلره کردن کاربرد دارد.
  • اکسیدان ۱۲ درصد (3) : مخصوص دکلره کردن و هایلایت مو هاست و اکسیدانی فوق العاده قوی به شمار می رود.

معرفی بهترین مارک های رنگ مو


» خرید کیت رنگ موی پلت سری Intensive مدل Ultra Ash Blonde شماره 2-10

رنگ موی شماره‌ی 10-2 رنگی کاملاً فانتزی و روشن دارد که برای ایجاد این زمینه رنگ روی موها حتماً تا چند درجه موها را روشن کرد؛ اگر پایه رنگ موهایتان روشن است به میزان کم و اگر موهایی با پایه‌ی تیره دارید به میزان بیشتری باید موهایتان را روشن و یا بی‌رنگ کنید.

رنگ موی مدل «Ultra Ash Blonde» از برند «پلت» (Palette) رنگی خاکستری – نقره‌ای دارد که برای افراد با پوست‌ روشن مناسب است اما باید بدانید که این رنگ چون بسیار روشن است نیاز به آرایش گرم و پررنگ دارد تا به‌خوبی خود را نشان دهد و ظاهرتان را زیبا و متفاوت کند.

درون کیت رنگ پلت یک تیوب رنگ 50 میلی‌لیتری، یک اکسیدان شماره‌ی 2 یا همان 9%، یک ماسک ‌موی 10 میلی‌لیتری و یک جفت دستکش پلاستیکی بی‌رنگ برای مراقبت از پوست دست‌ها قرار داده شده است. ماسک موی موجود در کیت حاوی کراتین است که می‌تواند از موها دربرابر آسیب‌های واردشده از رنگ مو مراقبت و محافظت کند.

ماسک موی درون کیت پلت را باید از رنگ‌کردن موها و هنگامی که موها خیس هستند استفاده کنید تا تاثیر آن را به‌خوبی روی موها مشاهده کنید. اکسیدان 50 میلی‌لیتری پلت اکسیدانی تقریباً قوی محسوب می‌شود و با استفاده از آن می‌توانید رنگ موی دلخواهتان را داشته باشید.

خرید کیت رنگ موی پلت سری Intensive مدل Ultra Ash Blonde شماره 2-10
مشخصه اصلیکیت رنگ
مشخصه رنگبلوند خاکستری
شماره رنگ10-2
پایه رنگفانتزی
کشور مبدا برنداسلوونی
توضیحاترنگ طبیعی
مناسب موهای حساس
ماندگاری زیاد
پوشش دهی کامل
کیفیت عالی
رنگ دهندگی خوب و سریع، قیمت مناسب، بوی خوب

checked 7 بیش از ۱۲۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» رنگ مو مارال سری دودی مدل بلوند دودی متوسط شماره 7.1

رنگ مو مارال رنگ مو دائمی است که قادر است رنگ موجود موها رو تغییر داده، تیره تر یا روشن تر کند. قدرت پوشش رنگ مو مارال برای موهای خاکستری عالی بوده و در هر شرایطی کاملا پایدار است. رنگ مو مارال حاوی روغن آرگان، روغن هسته ی انگور، روغن بادام، ویتامین، نرم کننده و حالت دهنده ی مو می باشد که باعث درخشندگی مو شده و از خشک شدن و شکنندگی مو جلوگیری می کند. حجم: ۱۰۰ میل نسبت درصد ترکیب ۱ به ۱/۵ برای رنگ مو های معمولی اکسیدان ۶ درصد و رنگ موهای روشن کننده ۱ به ۲ اکسیدان ۹ درصد مارال می باشد.

رنگ مو مارال سری دودی مدل بلوند دودی متوسط شماره 7.1
مشخصه اصلیرنگ مو
مشخصه رنگبلوند دودی متوسط
شماره رنگ7.1
پایه رنگدودی
کشور مبدا برندایران
توضیحاتویتامین C , ویتامین B5 , ویتامین E
فاقد اکسیدان و دستکش
رنگ طبیعی
کیفیت عالی
نرم شدن موی سر

checked 7 بیش از ۱۸۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» خرید رنگ ابرو مارال شماره 8 حجم 15 میلی لیتر رنگ نسکافه ای روشن

رنگ ابرو مارال شماره 8 حجم 15 میلی لیتر رنگ نسکافه ای روشن _ راهنمای خرید رنگ مو
مشخصه اصلیرنگ مو
مشخصه رنگبلوند – نسکافه‌ای
شماره رنگ8
پایه رنگبلوند – نسکافه‌ای
کشور مبدا برندایران
توضیحاتویتامین C , ویتامین B5 , ویتامین E
فاقد اکسیدان و دستکش
رنگ طبیعی
کیفیت عالی
نرم شدن موی سر

checked 7 بیش از ۴۰۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» راهنمای خرید رنگ موی بیول – سری Natural مدل بلوند تیره طبیعی شماره 6.0

رنگ موی بیول حاوی عصاره گیاهان و روغن های حیات بخش است. روغن بادام موجود در این رنگ مو با خلوص بالا، مستحکم ترین تارهای مو را به شما هدیه می دهد، این استحکام نتیجه وجود عناصر معدنی، کلسیم، فسفر و منیزیم در روغن بادام می باشد. وجود روغن فندق در ترکیبات این رنگ مو را می توان یکی از موارد ارجحیت این رنگ نسبت به دیگر رنگ موها دانست، بالاترین درجه نرمی را پس از رنگ نمودن با رنگ بیول بر روی گیسوان خود احساس نمائید.

این روغن به علت دارا بودن اسید چرب همخوان با متابولیسم بدن، کاملا جذب تارهای مو گردیده و نتیجه ای جز براقیتی چشم نواز و نرمی ابریشمی گون برای شما به ارمغان نخواهد آورد. این رنگ حاوی عصاره سبوس برنج بوده که با تقویت گیسوان، با اتکا به ویتامین های B و E موجود در این روغن، از تاثیرات وجود این روغن می باشد، وجود عصاره این غله در رنگ موی بیول خاطر شما را بابت تقویت تارهای مو آسوده می نماید.در جدول زیر راهنمای خرید رنگ مو بیول و مشخصات کامل آن آورده شده است.

رنگ موی بیول سری Natural مدل بلوند تیره طبیعی شماره 6.0
مشخصه اصلیرنگ مو
مشخصه رنگN6
شماره رنگ6.0
پایه رنگطبیعی
کشور مبدا برندایران
توضیحاتدارای ویتامین
درصد آمونیاک پایین
تن رنگ: بلوند تیره طبیعی
حاوی روغن بادام، روغن فندق و روغن کنجد
حاوی عصاره سبوس برنج
قیمت و کیفیت مناسب
پوشانندگی عالی
خوش رنگ

checked 7 بیش از ۵۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» رنگ مو مارال سری دودی مدل قهوه ای دودی روشن شماره 5.1

رنگ مو مارال سری دودی مدل قهوه ای دودی روشن شماره 5.1
مشخصه اصلیرنگ مو
مشخصه رنگقهوه ای دودی روشن
شماره رنگ5.1
پایه رنگدودی
کشور مبدا برندایران
توضیحاتمناسب برای آقایان، خانم‌ها
به همراه اکسیدان (9%) ، 150 میلی لیتر، فاقد دسکش
حاوی ویتامین
ماندگاری خوب
قیمت و کیفیت عالی
پوشش خوب موی سفید
بسیار براق و درخشنده
راهنمای خرید رنگ مو

checked 7 بیش از ۹۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» خرید کیت رنگ مو فیتو مدل PHYTO COLOR شماره 9D

حاوی 60%درصد عصاره گیاهان رنگی حاوی کمترین مقدار آمونیاک در یک رنگ مو در دنیا حاوی مواد مرطوب کننده و ترمیم کننده و ضدالتهاب حاوی ویتامین c پوشش 100درصد سفیدی موها ، بهترین رنگ مو برای پوشش دهی موهای سفید.

کیت رنگ مو فیتو مدل PHYTO COLOR شماره 9D _ راهنمای خرید رنگ مو
مشخصه اصلیکیت رنگ
مشخصه رنگگیاهی
شماره رنگ9D
پایه رنگطبیعی
کشور مبدا برندفرانسه
توضیحاتمناسب آقایان و خانوم ها
ویتامین C
ساشه 12میلی حاوی نرم کننده فیتو بالم کالر ( تثبیت کننده رنگ)
حاوی اکسیدان (60 میلی لیتر) و دسکش
بدون آمونیاک و عدم آسیب به مو و پوست مو
گیاهی و خوش رنگ
کیفیت بالا و قیمت عالی
جزوه بهترین رنگ موها از دیدگاه خریداران

checked 7 بیش از ۵۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» خرید کیت رنگ موی پلت سری Intensive- مدل Intensive Aubergine-شماره 89-4

سری «Intensive» مدل «Intensive Aubergine» همان‌طور که از نامش پیداست رنگی بنفش و تیره دارد. شماره‌ی 4-89 رنگ موی پلت بسیار زیباست و رنگی جذاب و متفاوت را روی موهایتان ایجاد خواهد کرد و با ‌این‌که تیره است اما می‌تواند در چهره‌تان تفاوت ایجاد کند. اکسیدان شماره‌ی 2 یا همان 9% قوی محسوب می‌شود و می‌تواند رنگ موی دلخواهتان را روی موها به‌وجود آورد.

ماسک موی 10 میلی‌لیتری موجود حاوی کراتین و همچنین مواد نرم‌کننده است و باعث درخشندگی موها، نرمی و لطافت، ترمیم موهای آسیب‌دیده و مراقبت از موها می‌شود. بهتر است بدانید که این ماسک مو باید پس از رنگ‌کردن موها و هنگامی که موها خیس هستند استفاده شود. برای ماندگاری بیشتر رنگ مو باید از شامپوهای مخصوص موهای رنگ‌شده استفاده کنید زیرا شامپوهای معمولی خاصیت شویندگی بالاتری دارند و زودتر رنگ مو را از بین می‌برند. همچنین استفاده از آب جوش و داغ برای شست‌وشوی مو، رنگ مو را ضعیف و کم‌رنگ می‌کند.

کیت رنگ موی پلت سری Intensive مدل Intensive Aubergine شماره 89-4 _ راهنمای خرید رنگ مو
مشخصه اصلیکیت رنگ
مشخصه رنگبادمجانی تیره
شماره رنگ4-89
پایه رنگفانتزی
کشور مبدا برنداسلوونی
سایر اقلام همراهدستکش، ماسک مراقبت از مو- قابل استفاده بعد از رنگ کردن مو- دارای کراتین
حاوی اکسیدان (50 میلی لیتر) شماره 2
توضیحاتفاقد ویتامین
خوش رنگ
صاف کننده مو
پوشش عالی
ماندگاری خوب
قیمیت مناسب

checked 7 بیش از ۵۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» رنگ مو والانسی سری نسکافه ای مدل بلوند نسکافه ای روشن شماره WN8

رنگ مو والانسی سری نسکافه ای مدل بلوند نسکافه ای روشن شماره WN8
مشخصه اصلیرنگ مو
مشخصه رنگبلوند نسکافه ای روشن
شماره رنگWN8
پایه رنگنسکافه ای
کشور مبدا برندایران
توضیحاتحاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان
دارای 98 طیف رنگی
قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت
حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی،
درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده

checked 7 بیش از ۵۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» خرید کیت رنگ مو مارالشماره 8.15 رنگ شنی ماسه ای

کیت رنگ مو مارال شماره 8.15 رنگ شنی ماسه ای _ راهنمای خرید رنگ مو
مشخصه اصلیکیت رنگ
مشخصه رنگشنی ماسه ای
شماره رنگ8.15
پایه رنگشنی
کشور مبدا برندایران
سایر اقلام همراهفاقد دستکش
حاوی اکسیدان (150 میلی لیتر) شماره 2
توضیحاتفاقد ویتامین
خوش رنگ
رنگدهی و نرمی مو
پوشش عالی
ماندگاری خوب
قیمیت مناسب
بهترین رنگ از دیدگاه خریداران

checked 7 بیش از ۱۳۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» رنگ مو مارال سری زیتونی مدل بلوند زیتونی، متوسط شماره رنگ 7.3

رنگ مو مارال سری زیتونی مدل بلوند زیتونی متوسط شماره 7.3
مشخصه اصلیرنگ مو
مشخصه رنگبلوند زیتونی متوسط
شماره رنگ7.3
پایه رنگزیتونی
کشور مبدا برندایرانی
سایر اقلام همراهفاقد دستکش
حاوی اکسیدان (150 میلی لیتر) شماره 2 (9 درصد)
توضیحاتدارای ویتامین
فاقد بو و عدم حساسیت
دارا بودم خاصیت نرم کنندگی
پوشش عالی
ماندگاری خوب
قیمیت مناسب
بهترین رنگ از دیدگاه خریداران

checked 7 بیش از ۱۲۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» خرید واریاسیون مارال حجم 15 میلی لیترشماره 099 رنگ بنفش

واریاسیون مارال شماره 099 حجم 15 میلی لیتر رنگ بنفش _ خرید واریاسیون
مشخصه اصلیواریاسیون
مشخصه رنگبنفش
شماره رنگ099
پایه رنگبنفش
کشور مبدا برندایران
سایر اقلام همراهفاقد دستکش
فاقد اکسیدان
توضیحاتویتامین C , ویتامین B5 , ویتامین E
رنگ مو فانتزی عالی
قیمیت مناسب
کیفیت عالی

checked 7 بیش از ۸۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» خرید کیت رنگ موی پلت سری Intensive-مدل Intensive Dark Red-شماره 88-4

خرید کیت رنگ موی پلت سری Intensive مدل Intensive Dark Red شماره 88-4 _ راهنمای خرید رنگ مو
مشخصه اصلیکیت رنگ
مشخصه رنگقرمز تیره
شماره رنگ4-88
پایه رنگقرمز
کشور مبدا برنداسلوونی
سایر اقلام همراهدستکش، ماسک مراقبت از مو- قابل استفاده بعد از رنگ کردن مو- دارای کراتین
حاوی اکسیدان (50 میلی لیتر) شماره 2
توضیحاتفاقد ویتامین
ماندگاری عالی
بدون حساسیت
لطيف شدن مو
قیمیت مناسب
کیفیت عالی

checked 7 بیش از ۴۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» خرید رژ مو گلدن رز مدل – Chestnut Brown

این محصول آرایشی بهداشتی توسط کارخانه Erkul Kozmetik Sanayi Ve Ticaret A.S در ترکیه تولید می شود.هموار افرادی که موهای سفید خود را رنگ میکنند امکان رنگ زدن موها را خصوصا زمانی که هنوز موهای سفید از ریشه خیلی بلند شده است را ندارند.این محصول برای افرادی که خصوصا ریشه موهای سفید و یا روشن خود را موقتا میخواهند تیره کنند و یا هم رنگ بقیه موهای خود کنند بسیار مناسب است.

فقط در چند دقیقه ( با باز کردن فرق سر در قسمتهای نیاز به پوشش از ریشه تا قسمت مورد نظر روشن ) به آرامی پن استیک یا همان به اصطلاح رژ مو را کشیده و از پوششی که به راحتی این محصول بوجود می آورد لذت ببرید بدون استفاده از مواد شیمیایی.

رژ مو گلدن رز مدل Chestnut Brown_ راهنمای خرید رنگ مو
مشخصه اصلیرنگ مو
مشخصه رنگشاه بلوطی قهوه ای
پایه رنگبلوطی، قهوه‌ای
کشور مبدا برندآلمان
سایر اقلام همراهدستکش، ماسک مراقبت از مو- قابل استفاده بعد از رنگ کردن مو- دارای کراتین
حاوی اکسیدان (50 میلی لیتر) شماره 2
توضیحاتویتامین E
مناسب برای آقایان و خانوم ها
ماندگاری زیاد
پوشانندگی عالی
قیمیت مناسب
کیفیت مناسب

checked 7 بیش از ۳۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» خرید کیت رنگ مو لورآل – شماره 7 مدل Excellence

در کیت رنگ موی اورآل سرم محافظت کننده برای قبل از رنگ کردن و نرم کننده‌ی حاوی کلاژن مناسب استفاده پس از رنگ کردن وجود دارد. در ترکیبات این رنگ مو از موادی استفاده شده که بدون نیاز به استفاده‌ی مکرر باعث می‌شود مو به رنگ دلخواه در‌آید و به ساختار آن صدمه‌ای وارد نشود. رنگ موی اکسلنس باعث افزایش 85% مو در برابر براشینگ و اتو کشیدن می‌شود و قدرت بالایی در پوشاندن موهای سفید دارد.

کیت رنگ موی اورآل دارای اکسیدانی 72 میلی لیتری و با درپوش و برس است که امکان اضافه کردن رنگ مو و ترکیب آن با اکسیدان در همان ظرف وجود دارد و می توان در حمام و بدون کمک فردی دیگر رنگ را بر روی موها ریخته و با شانه‌ی سر بطری، موها را شانه کرد تا تمام قسمت‌ها پوشش داده شود.

رنگ‌های متوسط مایل به تیره‌ی اورآل با ترکیبات خاصی که دارند باعث قرمزی و کدر شدن موها نمی‌شوند و درخشش طبیعی و شفافی را به موها می‌دهند. رنگ موی شماره 7 اکسلنس برای افراد با رنگ پوست‌ متوسط و گندمی مناسب است و باعث روشن‌تر دیده شدن پوست آن‌ها می‌شود و رنگی طبیعی و مناسب پوشاندن موهای سفید ریشه دارد. در زیر مشخصات کامل و راهنمای خرید رنگ مو لورآل آورده شده است.

کیت رنگ مو لورآل مدل Excellence شماره 7_ راهنمای خرید رنگ مو-راهنمای خرید کیت مو
مشخصه اصلیکیت رنگ
مشخصه رنگقهوه‌ای – بلوند
شماره رنگ7
پایه رنگطلایی , شکلاتی
کشور مبدا برندبلژیک
سایر اقلام همراهدستکش، سرم محافظت کننده، مناسب استفاده قبل از رنگ کردن ، نرم کننده
حاوی کلاژن قابل مناسب استفاده پس از رنگ کردن
اکسیدان با درپوش برس دار
حاوی اکسیدان (50 میلی لیتر) شماره 2
توضیحاتمحافظت سه گانه از مو قبل، در حین و پس از رنگ کردن
پوشش کامل موهای سفید
85% مقاومت بیشتر مو در هنگام براشینگ
ماندگاری زیاد
پوشانندگی عالی
قیمیت مناسب
کیفیت مناسب

checked 7 بیش از ۵۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


» خرید واریاسیون والانسی شماره 0.01 با حجم 20 میلی لیتر و رنگ آبی

واریاسیون والانسی شماره 0.01 حجم 20 میلی لیتر رنگ آبی _ راهنمای خرید رنگ مو _ راهنمای خرید واریاسیون مو
مشخصه اصلیواریاسیون
شماره رنگ0.01
پایه رنگفانتزی
کشور مبدا برندایران
توضیحاتویتامین C
مناسب آقایان , خانم‌ها
قیمیت مناسب
کیفیت مناسب

checked 7 بیش از ۵۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

مشاهده قیمت و خرید از دیجی کالا


در این راهنمای خرید رنگ مو سعی شده است تا کامل ترین و بهترین مارک های رنگ مو مرغوب موجود در دیجی کالا که متناسب با پوست و موی سر شما که بسیار در حال حاضر در ایران بسیار پرطرفدار و محبوب است به همراهان سایت ارزان بیز معرفی شود. اگر فکر می کنید برند خاصی از رنگ مو وجود دارد که در این مقاله به آن پرداخته نشده است در قسمت کامنت ها بیان کنید.

تیم ارزان بیز

ارزان بیز یک وب سایت معتبر در زمینه ( کدهای تخفیف،راهنمای خرید، نقد و بررسی محصولات اینترنتی ) است.هدف ما در ارزان بیز جلب رضایت افرادی است که قصد دارند محصولی را از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنند.ما شبانه روز تلاش خواهیم کرد تا شما بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا